Karrier

Területi Értékesítés Támogató

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, munkatársat keres Területi Értékesítés Támogató pozícióba.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat, „Területi Értékesítés Támogató” megjegyzéssel és motivációs levéllel várjuk.
A pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük továbbítani: allas@grantool.hu

Ez a munka nagyon Neked való:

Ha szereted a forgácsoló szakmát, de nagyobb szabadságra vágysz,

Ha nem csak egy műhely szagát szeretnéd szagolni

Ha a megszerzett szakmai tapasztalatodat szélesebb körben szeretnéd kamatoztatni

Ha nyitott, problémamegoldó személyiség vagy!

Feladatok:

A kiemelt ügyfelek látogatása és velük való kapcsolattartás

Az értékesítési célok elérésének maximális elősegítése

Szerszámtesztek teljes körű támogatása

Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, rendelések elkészítése

A cég termékeinek megfelelő képviselete

Szakmai tanácsadás és részletes információk szolgáltatása a meghatározott célközönség felé

Piacfigyelés

Elvárások:

CNC forgácsoló gépek üzemeltetése során szerzett szerszámbeállítói és technologizálási tapasztalat

Önálló munkavégző képesség

Nyitott személyiség

Jó szervező-, kommunikációs és tárgyalókészség

„B” kategóriás jogosítvány

Felhasználói szintű PC-ismeretek

Legalább középfokú végzettség

Előny:

Gépiparban szerzett B2B értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem

Kihívást jelentő feladatok

Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Hosszú távú, biztos álláslehetőség

Céges autó

Notebook, mobiltelefon

Családias közeg