Karrier

Pénzügyi referens

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, munkatársat keres
Pénzügyi referens pozícióba.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat, „Pénzügyi referens” megjegyzéssel, motivációs levéllel várjuk.
A pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük továbbítani: edit.seregely@grantool.hu

Feladatok

Bejövő számlák könyvelése

Banki mozgások teljes körű könyvelése

Pénzügyi döntések szakmai támogatása

Pénztárbizonylatok felülvizsgálata, nyilvántartása

Vevőkövetelések kezelése, kintlévőség kezelés

Szoros együttműködés külső könyvelőcéggel, követelésbehajtó céggel

Statisztikai bevallások készítése

Tárgyi eszközök rögzítése, nyilvántartás vezetése

Szállítói folyószámla egyeztetése belföldi és külföldi partnerekkel

Szerződések kezelése

Elvárások

Gazdasági, pénzügyi szakirányú végzettség

Precizitás

Analitikus gondolkodás

Jó kommunikációs készség

Előny

Gazdasági, pénzügyi szakirányú felsőfokú végzettség

Mérlegképes könyvelői végzettség

Angol nyelvtudás

SAP-ismeret

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem

Változatos munkakör

Fejlődő technikai környezet

Hosszú távú, biztos álláslehetőség

Mobiltelefon