Karrier

Műszaki beszerző

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége adminisztratív munkatársat keres győri telephelyére Műszaki beszerző pozícióba.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat, „Műszaki beszerző” megjelöléssel és motivációs levéllel várjuk.
A pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük továbbítani: allas@grantool.hu

Főbb feladatok

A beszállítókkal való kapcsolattartás, angol nyelvű levelezés, árajánlatok kérése

Rendelések, teljes körű lebonyolítása

A szállítmányok beérkezéséhez szükséges adminisztratív feladatok intézése, vámügyintézés

Készletgazdálkodási feladatokban történő aktív részvétel

Szállítmányozó cégekkel való kapcsolattartás, eseti fuvarszervezés

Reklamáció kezelés

Elvárások

Angol nyelvtudás és napi kommunikációs hajlandóság, szóban is

Magas felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

Jó kommunikációs készség

Csapatmunkára való hajlandóság

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem

Cafetéria

Változatos munkakör

Fejlődő technikai környezet

Hosszú távú, biztos álláslehetőség

Összetartó, segítőkész csapat