Karrier

Mérőeszköz értékesítési munkatárs

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, munkatársat keres Mérőeszköz Értékesítési munkatárs pozícióba.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat, „Mérőeszköz Értékesítési munkatárs” megjegyzéssel, motivációs levéllel várjuk.
A pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük továbbítani: allas@grantool.hu

Feladatok

Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, rendelések elkészítése

Szakmai tanácsadás a vevők felé

Elvárások

Gépipari középiskolai végzettség

Méréstechnikai alapismeretek

Önálló munkavégző képesség

Jó szervező-, kommunikációs és tárgyalókészség

„B” kategóriás jogosítvány

Felhasználói szintű PC-ismeretek

Nagy utazási hajlandóság

Előnyök

Értékesítésben szerzett tapasztalat

Felsőfokú végzettség

Nyelvtudás

Amit nyújtani tudunk

Versenyképes jövedelem

Cégautó

Notebook, mobiltelefon

Betanítási időszak alatt fix fizetés, majd alap + teljesítményarányos jövedelem