Állások

Mérnök - Üzletkötő

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, munkatársat keres Mérnök – üzletkötő pozícióba.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat, „Mérnök – üzletkötő” megjegyzéssel, motivációs levéllel várjuk. A pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük továbbítani: allas@grantool.hu

Feladatok

Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

Piackutatás, új ügyfelek keresése

Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, rendelések elkészítése

Szakmai tanácsadás a vevők felé

Elvárások

Gépészmérnöki végzettség

Önálló munkavégző képesség

Jó szervező-, kommunikációs és tárgyalókészség

„B” kategóriás jogosítvány

Felhasználói szintű PC-ismeretek

Előnyök

Gyártástechnológiai végzettség és/vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Hasonló sales munkakörben vagy értékesítésben szerzett tapasztalat

Szakipari szerszámok kereskedelmével foglalkozó cégnél szerzett üzletkötői tapasztalat

Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

Versenyképes jövedelem

Hosszú távú, biztos álláslehetőség

Cégautó

Notebook, mobiltelefon

Betanítási időszak alatt fix fizetés, majd alap + teljesítményarányos jövedelem