Karrier

Marketing asszisztens

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, munkatársat keres Marketing asszisztens pozícióba.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat, „Marketing asszisztens” megjegyzéssel, motivációs levéllel várjuk.
A pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük továbbítani: hr@grantool.hu

Feladatok

A cég marketing tevékenységének koordinálása, marketing terv végrehajtása

Online és nyomtatott értékesítési kampányok előkészítése, megvalósítása: részvétel a kampányok tervezésében

Az új, online webáruház kampányainak előkészítése és definiálása saját rendszerünkben

E-mail kampányok megvalósítás: anyaggyűjtés, szöveg megszerkesztése, tömeges e-mailek létrehozása, levelek időzítése, részvétel a kiküldésben

Google Ads és Facebook hirdetések kezelése: kampányok aktualizálása, módosítása

Google Tag Manager és Analytics: új beállítások tesztelése, új egyedi címkék létrehozása Google Analytics mérésekhez

Részvétel a mérések kidolgozásában az IT csapattal: értékesítési riportok készítése, adatok vizualizációja: grafikonok készítése, prezentálása, kimutatások, prezentációk készítése a kapott adatok, információk alapján

Nyomtatott kampányok előkészítése

Kapcsolattartás a fejlesztői csapattal, grafikussal, nyomdával

Téged várunk ha:

Legalább középfokú a végzettséged

Van már valamennyi online marketing tapasztalatod

Stabil Excel tudással rendelkezel

Precíz és kreatív vagy

Alapszintű angol nyelvtudással rendelkezel

Előnyt jelent:

marketing végzettség

szövegírói tapasztalat

PPC és web analitikai ismeretek

alap szintű HTML és CSS ismeretek

Google Ads és Google Analytics vizsga

SAP B1 ismeret

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem

Hosszú távú, biztos álláslehetőség

Fiatal csapat