Karrier

Junior Mérnök - adatbázis­gazda

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, munkatársat keres
Junior Mérnök - adatbázis­gazda pozícióba.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat, „Junior Mérnök - adatbázis­gazda” megjegyzéssel, motivációs levéllel várjuk.
A pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük továbbítani: edit.seregely@grantool.hu

Feladatok

Gépipari termékek műszaki értelmezése és kategorizálása (műszaki információk összegyűjtése katalógusokból)

Termékek adatlapjainak elkészítése/elkészíttetése

Termék adatbázis szerkesztés Excelben

Termék adatbázis exportálás és importálás

Együttműködés az IT­-val, marketinggel, beszerzéssel, adatszolgáltatás a mérnök-üzletkötőknek

Elvárások

Pályakezdő gépészmérnök vagy 3 – 4. éves gépészmérnök hallgató

Közepes Microsoft Excel tudás

Strukturált és analitikus gondolkodás, terhelhetőség

Jó monotónia tűrés, pontos, precíz munkavégzés

Előny

Gépgyártás technológia, vagy CAD/CAM szakirány

Érdeklődés az informatika és a marketing iránt

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés

Stabil háttér, hosszú távú, biztos álláslehetőség

Fiatal csapat