Karrier

Alkalmazástámogató gépészmérnök (gyártástechnológia)

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, munkatársat keres Alkalmazástámogató gépészmérnök (Gyártástechnológia) - pozícióba.

Ha szereted a kihívásokkal teli és változatos munkát, és hajlandó vagy új dolgokat tanulni, hogy fejlődhess szakmailag, akkor Téged keresünk!

A pályázatokat a profession.hu https://www.profession.hu/allas/alkalmazas-tamogato-gepeszmernok-gyartastechnologia-grantool-kft-gyor-2049751/optimum hirdetésen, a Jelentkezem gombra kattintva adhatod be!

Feladatok (Együttműködés a társosztályokkal)

Értékesítés műszaki támogatása:

Az értékesítéshez kapcsolódó technológiák, ár​ajánlatok, rendelés visszaigazolások elkészítése

Szakmai egyeztetés, tanácsadás a vevők, és a cég értékesítői felé

Oktatás, illetve az oktatási anyagok előállításában való részvétel

​Beszerzés műszaki támogatása​:

Műszaki árajánlatkérések, a képviselt külföldi beszállító cégek felé történő kidolgozása​

Kapcsolattartás, műszaki egyeztetés a​ külföldi beszállítókkal

Egyedi szerszámok gyártása, felújítása:

Üzem teljeskörű mérnöki támogatása

Tervezés támogatása

Műszaki egyeztetés belföldi kooperációs partnerekkel

Elvárások

Gépészmérnöki végzettség

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Önálló munkavégző képesség

Jó szervező-, kommunikációs és tárgyalókészség

„B” kategóriás jogosítvány

Felhasználói szintű PC-ismeretek

Előnyök

Forgácsolásban szerzett tapasztalat

Gyártástechnológiai végzettség

Hasonló munkakörben vagy gyártástechnológiában megszerzett tapasztalat

SAP és CRM használatában való jártasság

Amit nyújtunk

Szakmai fejlődési lehetőségek, új ismeretek megszerzése

Kiemelkedő ügyfelekkel való együttműködés

Fejlődő technikai környezet

Kiváló csapat, remek kollégák és csapatépítő tréningek