Karrier

5 tengelyes CNC szerszámköszörűs munkatárs

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, munkatársat keres
5 tengelyes CNC szerszámköszörűs pozícióba , 2 műszakos munkarendbe.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat, „5 tengelyes CNC szerszámköszörűs munkatárs” megjegyzéssel, motivációs levéllel várjuk.
A pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük továbbítani: edit.seregely@grantool.hu

Feladatok

5 tengelyes CNC köszörűgép önálló programozása, kezelése (előkészítés, beállítás, szerszámcsere)

Szerszám - köszörűkorong bemérőgép kezelése

Elkészült munkaanyagok vizsgálata (mérés, ellenőrzés)

Napi karbantartási feladatok, gépbeállítás

Együttműködés a többi részleggel

Elvárások

Középfokú végzettség, CNC programozói bizonyítvány

3-5 éves CNC köszörűgépen szerzett szakmai tapasztalat egyedi gyártásban

Köszörülési munkafolyamathoz tartozó szigorú mérettűrések figyelembevétele és tartása

Megbízható műszaki rajzolvasási képesség, gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése

Önálló problémamegoldó képesség

Egyedi alkatrészgyártásban való jártasság

Előny

Walter HELITRONIC TOOL STUDIO vezérlés ismerete

Mérőgépek kezelésében való jártasság

CAD-CAM ismeretek

Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség

Modern jól felszerelt szerszámműhely

Versenyképes fizetés

Fiatalos, lelkes csapat