Karrier

Ügyfélszolgálat Értékesítés Támogató

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége munkatársat keres Ügyfélszolgálat Értékesítés Támogató pozícióba.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat, „Ügyfélszolgálat Értékesítés Támogató” megjelöléssel és motivációs levéllel várjuk.
A pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük továbbítani: allas@grantool.hu

Ez a munka nagyon Neked való:

Ha ismered a forgácsolás szerszámait, és szereted a forgácsoló szakmát

Ha inkább szeretnél irodai munkára váltani

Ha a megszerzett szakmai tapasztalatodat szélesebb körben szeretnéd kamatoztatni

Ha nyitott, problémamegoldó személyiség vagy!

Feladatok

Az ügyfelekkel történő napi kapcsolattartás, probléma megoldás

Az értékesítési célok elérésének folyamatos elősegítése

Az ügyfélszolgálatra érkező partnerek teljes körű támogatása

Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, rendelések elkészítése

A cég termékeinek megfelelő képviselete

Szakmai tanácsadás és részletes információk szolgáltatása a meghatározott célközönség felé

Szerszámok felújításához kapcsolódó feladatok koordinálása

Elvárások

CNC forgácsoló gépek üzemeltetése során szerzett szerszámválasztási és használati tapasztalat

Önálló munkavégző képesség

Nyitott személyiség

Jó kommunikációs és tárgyalókészség

„B” kategóriás jogosítvány

Felhasználói szintű PC-ismeretek

Legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem

Kihívást jelentő feladatok

Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Hosszú távú, biztos álláslehetőség

Notebook, mobiltelefon

Családias közeg