Karrier

Raktáros

Ipari szerszám-kereskedelemmel foglalkozó cég keres kollégát Raktáros pozícióba heti 40 órás, 1 műszakos munkarendben.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat, „Raktáros” megjegyzéssel, motivációs levéllel várjuk.
A pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük továbbítani: allas@grantool.hu

Feladatok

A beérkező szerszámok minőségi és mennyiségi átvétele és a teljes körű raktári adminisztráció

A beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban és a raktári rend biztosítása

A rendelések komissiózása és a csomagolási feladatok ellátása

Kapcsolattartás a vevőkkel és a többi kollégával

Kapcsolattartás a futárcégekkel

Kézi targonca kezelése

Leltározás

Elvárások

Érettségi

Raktárkezeléssel kapcsolatos számítástechnikai eszközök készségszintű használata

Kiemelkedő problémamegoldó képesség

Precíz, pontos munkavégzés

Ügyfélcentrikus gondolkodásmód

„B” kategóriás jogosítvány

Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Tanulásra való képesség és hajlandóság

Előny

Raktárkezelés alapvető adminisztratív, pénzügyi-és számviteli ismerete

SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Logisztikai végzettség

Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem, cafeteria

Családias légkör

Változatos munkakör és igényes szakmai környezet

Hosszú távú stabilitás